Prekių katalogas

Apie mus

 • UAB Evieta Group yra patikima ir patyrusi įmonė, vykdanti komercinių ir gyvenamųjų objektų projektus. Mūsų komanda, turinti ilgametę patirtį energetikos ir statybų srityje, siekia užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas ir klientų pasitenkinimą. Mes didžiuojamės savo profesionalumu ir dėmesiu detalėms, todėl kiekvienas projektas yra atliekamas su didžiausiu rūpesčiu ir atsakomybe.

  UAB Evieta Group specializuojasi saulės elektrinių ir elektromobilių greito ir lėto įkrovimo stotelių sprendimų įgyvendinime. Mes teikiame visapusiškas paslaugas nuo projektavimo iki montavimo ir priežiūros, siekdami prisidėti prie tvarios energijos naudojimo ir ekologiškų transporto sprendimų plėtros. Mūsų tikslas – sukurti tvarius ir funkcionalius sprendimus, kurie atitiktų klientų lūkesčius ir poreikius.

  Be to, UAB Evieta Group vykdo tiek mažmeninę, tiek didmeninę prekybą. Mes siūlome platų produktų asortimentą, kad galėtume patenkinti įvairius klientų poreikius tiek individualiems pirkėjams, tiek verslo klientams. Mūsų tikslas – sukurti tvarius ir funkcionalius sprendimus, kurie atitiktų klientų lūkesčius ir poreikius. 

  Pasirinkite mus, jei ieškote patikimo partnerio savo projektams ir norite investuoti į atsinaujinančią energiją bei ateities transporto, elektromobilių, įkrovimo infrastruktūrą.

  Susisiekite su mumis!

  info@evieta.lt
  +370 5 214 4070

  Buveinės adresas: Marijampolės g. 11, Pagirių k., LT-53283 Kauno r., Lietuva