Prekių katalogas

Sungrow energijos kaupikliai/baterijos

 • Sungrow, kaip pirmaujanti saulės energetikos technologijų įmonė, pristato aukštos kokybės ir pažangias saulės baterijas, kurios užtikrina efektyvų energijos naudojimą bei patikimumą.

  Šios saulės baterijos pasižymi ne tik stilingu dizainu, bet ir galingu saulės energijos saugojimu, leidžiančiu maksimaliai išnaudoti elektros energijos šaltinį. Sungrow baterijos integruoja pažangiąją technologiją ir protingus valdymo sprendimus, kurie leidžia optimaliai valdyti energijos panaudojimą, taip sutaupant išlaidas ir mažinant ekologinį pėdsaką.

  Sungrow saulės baterijos – tai ne tik saugus pasirinkimas, bet ir investicija į ateitį. Jos suteikia jums galimybę tapti savarankiškiems energijos tiekimo šaltiniams, panaudojant saulės energijąį. Pasitikėkite patikimu partneriu jūsų tvaraus gyvenimo kelyje ir pasirinkite Sungrow saulės baterijas – žingsnis į priekį link švaresnės, ekologiškesnės ateities. Įsigykite jau dabar ir patirkite naujo lygio energijos efektyvumą bei aplinkos draugiškumą!" 

  Skaityti daugiau
  Kaina 11445 
  14815  Sutaupykite 3370 
  Kaina 8700 
  11248.85  Sutaupykite 2548.85 
  Kaina 7330 
  9465  Sutaupykite 2135 
  Kaina 5955 
  7682  Sutaupykite 1727 
  Kaina 4585 
  5898  Sutaupykite 1313 
 • Išbandykite Sungrow saulės baterijas – aukštos kokybės sprendimus jūsų namų ar verslo energijos poreikiams patenkinti. Sungrow saulės baterijos pasižymi ne tik efektyviu saulės energijos saugojimu, bet ir protingu valdymu, užtikrinančiu nuolatinį ir patikimą energijos tiekimą. Pasitikėkite inovatyvia technologija ir žengkite į švaresnės ateities kelią su Sungrow saulės baterijomis. Pirkti dabar ir patirti patogumą bei efektyvumą energijos vartojime!