Trina Solar saulės moduliai

 • TrinaSolar saulės moduliai: Išskirtiniai saulės energijos sprendimai

  Saulės energija tampa vis populiaresnė alternatyva tradicinėms elektros gamybos sistemoms. TrinaSolar, pasaulinė pirmaujanti saulės modulių gamintoja, siūlo inovatyvius sprendimus, kurie padeda išnaudoti šią nepriklausomą ir švarią energijos šaltinio galimybę.

  TrinaSolar - Pasitikėjimas patikimumu:
  TrinaSolar yra pripažinta kaip viena iš patikimiausių ir kokybiškiausių saulės modulių gamintojų pasaulyje. Jos ilgaamžės technologijos, griežtos kokybės kontrolės procesai ir patvirtinti gamybos standartai užtikrina, kad kiekvienas TrinaSolar saulės modulis atitiks jūsų lūkesčius ilgam laikui.

  Aukštos efektyvumo moduliai:
  TrinaSolar saulės moduliai yra žinomi dėl savo aukšto efektyvumo ir puikios energijos konversijos galios. Tai reiškia, kad galėsite gauti daugiau energijos iš saulės energijos ir sumažinti elektros sąskaitas. Neatsižvelgiant į jūsų poreikius ir saulės elektrinės projektą, TrinaSolar turi platų modulių asortimentą, kuris padės jums pasirinkti tinkamiausią sprendimą.

  Ilgaamžiškumas ir garantija:
  TrinaSolar įsipareigojimas klientams apima ilgaamžiškumą ir patikimumą. Jų moduliai yra sukurti atlaikyti ekstremalias sąlygas, įskaitant didelį sniego, lietaus ir vėjo kiekį. Be to, TrinaSolar moduliams taikoma patikima garantija, užtikrinanti jūsų ramybę ir saugumą.

  Aplinkai draugiški sprendimai:
  Pasirinkdami TrinaSolar modulius, prisidedate prie tvarios ateities kūrimo. Saulės energija yra švari ir atsinaujinanti, nekenksminga aplinkai. Naudojant saulės energiją, sumažinamas anglies dioksido išmetimas ir padidinamas energijos efektyvumas.

  Didelis pasirinkimas ir lankstumas:
  TrinaSolar modulių asortimentas siūlo didelį pasirinkimą tiek namų, tiek komerciniams saulės energijos projektams. Nepriklausomai nuo jūsų pastato dydžio.

  Saulės elektrinės modulis Trina Vertex S 410W Full Black
  Galingumas
  400 W - 440 W
  Matmuo
  1762 × 1134 × 30 mm
  Tipas
  Monofacial
  Kaina 128.50
  143  Sutaupykite 14.50
  Saulės elektrinės modulis TrinaSolar VERTEX S+ 425 W N-Type DUAL GLASS
  Galingumas
  400 W - 440 W
  Matmuo
  1762 × 1134 × 30 mm
  Tipas
  Monofacial
  Kaina 127 
  147  Sutaupykite 20 
  Saulės elektrinės modulis Trina Vertex S 425W
  Galingumas
  400 W - 440 W
  Matmuo
  1762 × 1134 × 30 mm
  Tipas
  Monofacial
  Kaina 115 
  130  Sutaupykite 15 
 • TrinaSolar saulės moduliai: Išskirtiniai saulės energijos sprendimai

  Pasirinkite TrinaSolar saulės modulius ir paverskite saulės energiją efektyviu elektros šaltiniu. TrinaSolar aukštos kokybės ir patikimi saulės moduliai užtikrins saulės elektrinės ilgaamžiškumą. Išnaudokite švarią energiją ir sumažinkite savo elektros sąskaitas su TrinaSolar moduliais. Rinkitės aplinkai draugiškus sprendimus, kurie padės jums pasiekti tvarios ateities tikslus.